VELOTECH - PIOTR DOBRANOWSKI
Adres: ul. Krowoderskich Zuchów 24, 31-272 Kraków
Strona WWW: www.velotech.pl
Adres e-mail: vertex.team@vp.pl
Telefon: 666 316 604


VELOTECH - PIOTR DOBRANOWSKI (wcześniej F.H.U. Vertex) jako sklep istnieje od 2004 roku, ale w branży rowerowej działa już kilkanaście lat. VeloTech to warsztat rowerowy oraz specjalistyczny sklep ukierunkowany na rowery klasy wyższej i średniej. Oferuje klientom markowe rowery i części oraz sprzęt wytrzymały i dobrze działający. Często sprzęt jest dużo droższy od produkowanych masowo i w pośpiechu bubli, ale służy właścicielowi przez lata. Znajduje się na ul. Krowoderskich Zuchów 24 na parterze w boxie 1.


Powiadom znajomego
Pobierz PDF (pomyśl o środowisku zanim wydrukujesz)
Dodaj komentarz


Velotech - Piotr Dobranowski
Komentarze
delikatnie bronię, 12.22.2010 19:30:00
niestety takie sfrustrowane postawy można spotkać w wielu MMP :((( świadczą one, że to trudny biznes ale to oczywiście nie usprawiedliwia i tylko pogłębia kłopoty.
NIE POLECAM, 12.10.2010 21:57:23
Obsługa (właściciel?) pojawia się i znika w różnych rodzinach, trzeba wydzwaniać i czekać na Jaśnie Pana. Poza tym widać, że jest mało zaangażowany w naprawę, zlewa klientów!

Projekt ZIG został zakończony! (info)Fairtrade Polska:
Fairtrade Polska
 
 
 
 
                    


Na tej stronie przedstawialiśmy krakowski biznes ekologiczny oraz wspierające go instytucje i organizacje.
Projekt ZIG został zakończony!
akcja   alternatywna ekonomia   barter   biuro   biznes   certyfikat środowiskowy   CSR   dotacje   działalność gospodarcza   działania proekologiczne   edukacja   ekoimprezy   Ekologia   ekonomia   elektrośmieci   energia   eventy   Fair Trade   fairfood   Fairtrade   festiwal   film   FSC   fundusze strukturalne   GMO   gospodarka   gra   herbata   imprezy   kakao   kiermasz   konferencja   konferencje   konkurs   kryzys   kryzys ekonomiczny   las   mapy   mikroprzedsiębiorstwo   moda   MPO   MSP   NGO   ochrona   odpady   odpowiedzialność społeczna   OZE   praca   prawo   przedsiębiorstwa   przemysł   przewodniki   PZS   raport   recykling   reuse   rolnictwo   rolnictwo ekologiczne   rozwój   seminarium   Sprawiedliwy Handel   spółdzielnie   szkolenia   szkolenie   targi   turystyka   UE   warsztaty   wegetarianizm   wykłady   wymiana   yerba mate   zakupy   zarządzanie   zdrowa żywność   zielone technologie   ZIG   ZIG partner   Zrównoważony rozwój   środowiska   żywność   żywność ekologiczna  
Wybierz miesiącPolecamy:

Fundacja ''Koalicja Sprawiedliwego Handlu'' - Fairtrade Polska